تازه‌های یاس

معرفی استارتاپ - استارتاپ مهره: ارائه دهنده راهکارهای گیمفیکیشن

استارتاپ مهره به ‌صورت تخصصی در حوزه ی گیمیفیکیشن -بازی‌وارسازی- در حال فعالیت است. این گروه فعالیت خود را از سال 1396 تحت نظارت شتابدهنده ی سیمرغ آغاز نموده است. مهره، مهره ی ارتباط بین تفریح و بیزنس شماست! استارتاپ مهره بر روی آموزش تخصصی، طراحی و ارائه راهکارهای گیمیفیکیشن تمرکز کرده و با چندین شرکت از جمله مبین نت، بیمه آسیا، بایودنت و Europe car همکاری کرده است. بازی مکان محور ماپاپا که به عنوان اولین پروژه ی رسمی استارت آپ مهره شناخته میشود به زودی در بازار عرضه میگردد. همچنین گروه مهره سابقه درخشانی در برگزاری رویدادها، ورکشاپ و کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن داشته است. سایت مهره، دنیایی از محتواهای مفید پیرامون گیمیفیکیشن و بازیوارسازی است.

معرفی استارتاپ - استارتاپ هنرانه

امروزه با پیشرفت و فراگیر شدن فضای مجازی، وجود و فعالیت بسیاری از حوزه ها در این شبکه و روی آوردن جامعه به آن؛ و از طرفی پتانسیل بالای بارار لباس، نیاز و علاقه افرا به این حوزه، انگیزه ای شد تا کسب و کاری در زمینه لباس بانوان در بستر اینترنتی به وجود آید. در کشور ایران صنعت پوشاک بازاری نزدیک به ۱۷ هزار میلیارد تومان دارد که از این مقدار ۷۰ درصد مربوط به پوشاک خارجی یا قاچاق است که خود مشکلی بزرگ است ؛ از دیگر مشکلات مربوط به این حوزه میتوان عدم وجود تنوع کافی و مطلوب اشاره کرد.

معرفی استارتاپ - استارتاپ مکانو

امروزه در جهان با توجه به سبک و شیوه های زندگی متاسفانه انواع بیماری های مزمن و شایع در جامعه رو به افزایش میباشد، درمان این بیماری ها سالانه هزینه بالای بر جامعه وخانواده ها تحمیل میکند، راه حل های در راستای بر طرف کردن این مشکلات همواره یکی از دغدغه های جامعه علوم پزشکی بوده است، پیشرفت در تسریع درمان و پیشگیری از این بیماری ها همواره نیاز نوآوری ، خلاقیت و ایده های جدیدی با هزینه ها متعادل می باشد، اخیرا از دانش های امیدوار کننده در این زمینه میکروفلوئیدیک می باشد
×