تازه‌های یاس

آزمایشگاه بر روی چیپ (Lab on chip) - استارتاپ مکانو

فنّاوری میکروفلوئیدیک از فناوری‌های نوینی هست که با بهره‌گیری از ویژگی‌های سیالات شامل مایعات و گازها در حجم‌های میکرو ، نانو لیتر و حتی تا پیکو با کاهش هزینه ها و مدت‌زمان انجام کار، همچنین با افزایش دقت (در این سیستم‌ها جداسازی و تشخیص، با حساسیت و قدرت تفکیک بالا صورت می‌پذیرد) داشتن این ویژگی‌ها امروزه توانسته این فناوری را دانش محبوبی با کاربردهای گسترده در بیشتر زمینه‌ها ازجمله بیولوژی تبدیل کند. تراشه‌های میکروفلوئیدیک را معمولاً بر اساس اهداف موردمطالعه طراحی و می‌سازند، از ویژگی‌های کاربردی این دانش قدرت انعطاف‌پذیری بالای آن برای ساختارهای جدید هست. درزمینهٔ میکروفلوئیدیک مواردی که بیشتر در این زمینه مطرح میباشد،آزمایشگاه بر روی چیپ یا Lab on chip می‌باشد.

راه‌حلی نجات بخش برای استارتاپ‌ها!!!

استارتاپ‌ها معمولا پس از گذراندن مراحل اولیه و رسیدن به یک ثبات نسبی، با انبوهی از فعالیت‌ها مواجه هستند که هر کدام از آن‌ها از اهمیت خاصی برخوردار بوده و می‌بایست به‌موقع انجام شوند. بنابراین نیازمند جذب نیروهای جدید هستند. گذراندن این مرحله غالبا جهش بزرگی در استارتاپ‌ها ایجاد می‌کند و پس از آن اگر ایده و تیم مناسبی داشته باشند می‌توانند با جذب سرمایه‌گذار و سوددهی، درآمد موردنظر خود را کسب کنند.

سئو "بهینه سازی برای موتورهای جستجو" یا "بازاریابی محتوا"؟! مسئله این است!

اگر مفهوم سئو را زبانی برای موتورهای جستجو درنظر بگیریم بازاریابی محتوا زبانی برای کسانی است که از این موتورهای جستجو برای دستیابی به نتیجه مطلوب خود استفاده میکنند. ایده اصلی بازاریابی محتوا بیانی شیوا از ارزش افزوده ای است که محصول یا خدمت کسب و کار شما ایجاد میکند.
×