معرفی استارتاپ -فن توشه استارتاپی برای کودکان


نام استارت آپ: فن توشه

در شهر فن فضولی موقوف نیست

مخاطب: کودکان

شهر فن درست همون جاییه که بچه ها میان و سرک میکشن توی نقش هایی که قراره وقتی بزرگ شدن بپذیرن.

شهر فن جاییه که پدرمادرا می تونن با کمترین هزینه به بچه هاشون فرصت تجربه کردن و حس کردن شغل های مختلف رو بدن.

شهر مشاغل شهری است در مقیاس کوچک که نقش آفرینان اصلی ان کودکان هستند. که یچه ها در این شهر می توانند بصورت مستقل در این شهر اتفاقات و شغل های مختلفی را تجربه کنند.

در این شهر اموزش مشاغل و اموزش های شهروندی و اجرای قوانین شهری در کنار تفریح باعث می شود کودکان ضمن تجربه حس استقلال ،رویای کودکی خود را تقویت کنند.

کودکان با اکثر شغل ها در شهرفن  اشنا می شوند و رویای که در سر دارند را از نزدیک لمس میکنند، همچنین در شهر مشاغل شغل های از قبیل: پزشکی،مهندسی،پلیس،نقاش،نجار،اهنگر،اشپز و... وجود دارند.

در کنار این شغل ها در شهر مشاغل بازی های مکمل را در نظر گرفتیم که کودکان در ساعات های طولانی که در مجموعه هستند بتوانند سرگرمی های بیشتری را داشته باشند. از قبیل اناق فرار و... که در این ها والدین هم می توانند حضور داشته باشند. و لحظات خوشی و در کنار فرزندشان داشته باشند.

کودکان ایرانی این حق را دارند که از تفریحات بروز دنیا بهره مند گردند. که فن توشه ضمن مهیا کردن این شرایط مدل ایرانی ان را مطابق آداب و رسوم کشورمان ایران طراحی کرده.

شهرهای مشاغل مجموعه ای تفریحی خانوادگی است که در حال حاضر جزو بروزترین و پر مخاطب ترین و جذاب ترین مراکز تفریحی دنیا بشمار میرود که به کودکان اجازه میدهد نقش شغل بزرگسالان را بازی کنند، و نحوه کسب درامد را تجربه کنند.

در این شهر کودکان کار تیمی را تجربه میکنند و روحیه اجتماعی ان ها تقویت می گردد. وبه نوعی تمرین می کنند تا در آینده فردی مسولیت پذیر باشند.

ضمنا کارشناسان شهر فن به طور نامحسوس مشغول رصد رفتارهای کودکان هستند و از طریق برگزاری کارگاه های اموزشی به خانواده ها اگاهی های لازم را می رسانند. همچنین برای کودکانی که نیاز به جلسات خصوصی دارند. ما به طور جداگانه زمانی را اختصاص می دهیم.